Produkcja etykiet kolorowych

Jedną z najważniejszych branż, w których skutecznie działa nasza Grupa jest automatyczna identyfikacja, którą zajmujemy się już od ponad sześciu lat.

Na przestrzeni tego czasu udało nam się zapewnić wsparcie związane z dostawą, serwisem oraz produkcją etykiet i drukarek dla wielu firm działających na terenie Wrocławia i okolic. Dzięki wypracowaniu specjalnych warunków współpracy z czołowymi producentami typu Sato oraz Zebra możemy oferować klientom bardzo atrakcyjne ceny na sprzęt typu drukarki, terminale, skanery oraz inne urządzenia wykorzystywane w systemach automatycznej identyfikacji.

Posiadamy własną drukarnię etykiet kolorowych, wyposażoną w kilkanaście maszyn poligraficznych dzięki czemu możemy obsłużyć każdego klienta, niezależnie od stopnia trudności projektu czy skali zamówienia. Przygotowujemy etykiety kolorowe według gotowych projektów klientów lub tworzymy je od zera wykorzystując zespół naszych doświadczonych i kreatywnych grafików. W ofercie posiadamy również białe etykiety termo-transferowe oraz termiczne, które również samodzielnie produkujemy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zrealizować nawet najmniejsze zamówienie, ale przy dużych nakładach cena pojedynczej etykiety staje się zdecydowanie bardziej atrakcyjna.

Jeżeli masz pytania związane z etykietami kolorowymi lub białymi, drukarkami etykiet, skanerami i ich serwisem – skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań aby Twoje pierwsze zapytanie stało się początkiem długiej i owocnej współpracy.